phone
تاریخ : دوشنبه 14 اسفند 1402
کد 81

مدیرروابط عمومی و آموزش همگانی شرکت آب وفاضلاب آذربایجان شرقی : برگزاری کمپین خانه تکانی با شعار مصرف صحیح آب در استان آذربایجان شرقی

همزمان با خانه تکانی در روزهای پایانی سال شهروندان محترم بر اساس یک سنت نیکو و دیرینه مبادرت به خانه تکانی و شستشو و نظافت و بهداشت منازل می نمایند که امسال با برگزاری کمپین خانه تکانی با شعار مصرف صحیح آب وبا همکاری و مشارکت شهروندان ، در مصرف آب صرفه جویی خواهیم کرد .
شکری مدیر روابط عمومی و آموزش همگانی شرکت آب و فاضلاب استان آذربایجان شرقی با اعلام این مطلب گفت : همه ساله در این ایام شاهد افزایش چشمگیر مصرف آب به لحاظ نظافت و خانه تکانی منازل هستیم که در نتیجه آن با افت فشار شبکه آب در برخی از نقاط شهر روبرو می شویم به همین خاطر دفتر روابط عمومی شرکت با همکاری و مشارکت سازمان مردم نهاد ( NGO ) خانه محیط زیست اقدام به برگزاری کمپین خانه تکانی با شعار مصرف صحیح آب نموده است .
مدیر روابط عمومی و آموزش همگانی شرکت افزود : با توجه به اینکه منابع آب در کشور ما محدود می باشد ضروری است از این نعمت الهی به درستی استفاده نماییم از این رو آموزش و ترویج فرهنگ صحیح آب در جامعه از اهمیت ویژه ای برخوردار است .
وی ادامه داد : شرکت آب و فاضلاب استان نیز تلاش می کند با این حرکت و با هدف جلب توجه جامعه ، سعی دارد تا نگاه جامعه و مردم را به موضوع حیاتی آب معطوف نماید .
مدیر دفتر روابط عمومی و آموزش همگانی افزود : در این راستا دفتر روابط عمومی و آموزش همگانی شرکت اقدام به راه اندازی و ایجاد کمپین خانه تکانی امسال با شعار مصرف صحیح آب، با مشارکت و استفاده از ظرفیت و توانمدیهای سازمان مردم نهاد خانه محیط زیست نموده است .
مدیر روابط عمومی ادامه داد : با توجه به نقش و جایگاه ویژه ای که سازمانهای مردم نهاد در فرهنگ سازی مصرف بهینه آب دارند از این رو در این کمپین با حضور اعضای فعال سازمان مردم نهاد خانه محیط زیست در مناسبت ها و جشن های مختلف با استقرار مستمر در ایستگاههای برنامه ریزی شده جهت آموزش و ارتباط مستقیم ، نسبت به ارائه آموزش های لازم و توزیع بسته های فرهنگی و آموزش چهره به چهره به شهروندان اقدام نموده که از جمله آن می توان به ترویج فرهنگ مصرف صحیح آب در مراسم بانوان برگزیده استان و همچنین در جشن دوقلوها اشاره کرد .
لازم به ذکر است این کمپین تا پایان سال جاری فعال فعال خواهد بود .
شکری در پایان افزود : خوشبختانه سازمانهای مردم نهاد روز به روز گسترش یافته و تاثیرگذاری آن در جامعه بیشتر می شود و تلاش می کنیم با کمک و همکاری این سازمانها بخصوص سازمان مردم نهاد خانه محیط زیست که در این مورد فعالیت چشمگیری داشته بتوانیم فرهنگ درست مصرف کردن را به قشرهای مختلف جامعه آموزش داده و نهادینه کنیم .
  • نوشته شده
  • در دوشنبه 14 اسفند 1402
  • تعداد بازدید 108